3 października przy współpracy ze Szkoła Podstawowa W Reczpolu obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania 
Wybrane bajki dla dzieci z klas I-III czytali zaproszeni goście - rodzice pracujący w różnych zawodach:
- pielęgniarka
- pracownicy branży budowlanej
- nauczyciel wychowania fizycznego
- kelnerka
- strażacy OSP
Dziękujemy zaproszonym gościom za włączenie się do wspólnej akcji czytania


